LJUBITE SVOJU DJECU!

Ljubite svoju djecu,

ljubite svoju djecu bez prestanka, ljubite svoju djecu prije nego se rode, ljubite svoju djecu čim se rode pa i u vječnosti, ljubite svoju djecu kad ih boli, ljubite svoju djecu bez obzira na sve.
Djeca se ne mogu razmazit kad ih ljubite, kad naprave nešto nevaljalo, ljubite svoju djecu, nikad ih ne vičite, ne tucite, jednostavno ljubite svoju djecu. Budite im potpora u svemu da se dijete osjeća sigurno uz vas, što god da se dogodi ljubite svoju djecu, uspavljujte svoju djecu svako veče da s vama zaspu uz lijepe priče, uspavljujte svoju djecu zagrljajem, poljupcem, ljubite svoju djecu kad vas iskušavaju koliko mogu bit naopaki, samo ljubite svoju djecu.
Kad se osramote izvan kuće pred drugima na ulici, ljubite svoju djecu, Ljubite svoju djecu kad naprave grešku u društvu jednostavno ljubite svoju djecu.
Kad u njima progovori zlo, osveta, ne poslušnost, nervoza, strah, jednostavno ljubite svoju djecu.
Život proleti u trenu i tako djeca odrastu u trenu i onda nam bude žao što nismo ljubili svoju djecu kad su odrastali u svim situacijama, jer jedino tako obitelj ostane ne okrznuta od zla u svijetu, jednostavno, jer smo ljubili svoju djecu, a kad odu iz zajedničkog doma ljubite svoju djecu MOLITVOM, jer tada otac naš nebeski bude milostiv prema njima, jer ljubite svoju djecu.
Jer to isto radi naš otac nebeski, On uvijek ljubi nas, odgovorimo mu jednakom mjerom, jer je to moguće u ovom životu tako što će mo ljubit svoju djecu
I na kraju premalo sam puta rekao LJUBITE SVOJU DJECU!

O udruzi – Dijete

Svi ratovi na ovom svijetu

UPRAVLJAJU VAMA NEDUŽNI,

A SVAKI ČOVIJEK, TREBA DA JE BIĆE KOJE UPRAVLJA SVOJIM ŽIVOTOM!!!SVI KOJI NISTE ZA RATOVE, UBIJANJA, STRADANJA, PLAČ NEDUŽNIH, BUDITE DIO UDRUGE DIJETE, JER POMAŽETE DIJETE GLADNO, BOLESNO, U MRAKU I HLADNOĆI, A DIJETE KOJE STE „POMOGLI“ SPRIJEČILO JE JEDAN RAT, JEDNO UBIJANJE, JEDNO STRADAVANJE, JEDNU NEDUŽNU SUZU – DIJETE JE SPRIJEČILO JEDNO „ZLO“! MOŽETE TO OMOGUĆITI!!!???

Kad je previše a kad premalo ?

Ovako govori 95% ljudi na svijetu:

previše je boli,

previše je jada,

previše je laži,

previše je muke,

previše je tuge,

previše je siromaštva,

previše je ubijanja,

previše je sakaćenja,

previše je bolesti,

… moglo bi se nabrajati do ne iznemoglosti, jer

istih 95% ljudi na svijetu misli: